K. Morgan in 2021
| Full name | Kevin Mario Morgan Michelena |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Peñarol U20 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Kevin Mario Morgan Michelena |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Peñarol U20 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |