K. Kitani in 2012
| Full name | Kosuke Kitani |
|---|---|
| Age | 43 |
| Nationality | Japan |
| Club | Sagan Tosu |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
K. Kitani 2012 Appearances
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 201 |
| Goals | 0 |
| Full name | Kosuke Kitani |
|---|---|
| Age | 43 |
| Nationality | Japan |
| Club | Sagan Tosu |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 201 |
| Goals | 0 |