K. Józefiak in 2024
| Full name | Kacper Józefiak |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Poland |
| Club | Miedz Legnica |
| Position | Defender |
| Height | 195 cm |
| Weight | 90 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Kacper Józefiak |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Poland |
| Club | Miedz Legnica |
| Position | Defender |
| Height | 195 cm |
| Weight | 90 kg |
| Currently Injured | No |