Keita Irumagawa in 2017
| Full name | Keita Irumagawa |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Japan |
| Club | Ventforet Kofu |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Keita Irumagawa |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Japan |
| Club | Ventforet Kofu |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |