K. Inthawong in 2023
| Full name | Kittipat Inthawong |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Khon Kaen United |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Kittipat Inthawong |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Khon Kaen United |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |