K. Grund in 2009
| Full name | Kevin Grund |
|---|---|
| Age | 36 |
| Nationality | Germany |
| Club | MSV Duisburg |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
K. Grund 2009 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 180 |
| Goals | 0 |
| Full name | Kevin Grund |
|---|---|
| Age | 36 |
| Nationality | Germany |
| Club | MSV Duisburg |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 180 |
| Goals | 0 |