K. Fila in 2020
| Full name | Karol Fila |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Poland |
| Club | Lechia Gdansk |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
K. Fila 2020 Appearances
| Appearances | 26 |
|---|---|
| Starts | 19 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | 6 |
| Minutes | 1773 |
| Goals | 1 |
| Full name | Karol Fila |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Poland |
| Club | Lechia Gdansk |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 26 |
|---|---|
| Starts | 19 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | 6 |
| Minutes | 1773 |
| Goals | 1 |