K. Bussy in 2019
| Full name | Kessya Bussy |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | France |
| Club | France U19 W |
| Position | Attacker |
| Height | 165 cm |
| Weight | 52 kg |
| Currently Injured | No |
K. Bussy 2019 Appearances
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 205 |
| Goals | 0 |
| Full name | Kessya Bussy |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | France |
| Club | France U19 W |
| Position | Attacker |
| Height | 165 cm |
| Weight | 52 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 205 |
| Goals | 0 |