K. Borys in 2025
| Full name | Karol Borys |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Poland |
| Club | Poland U19 |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
K. Borys 2025 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 204 |
| Goals | 1 |
| Full name | Karol Borys |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Poland |
| Club | Poland U19 |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 204 |
| Goals | 1 |