K. Anzai in 2014
| Full name | Koki Anzai |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Japan |
| Club | Tokyo Verdy |
| Position | Defender |
| Height | 172 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
K. Anzai 2014 Appearances
| Appearances | 41 |
|---|---|
| Starts | 33 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 3133 |
| Goals | 0 |
| Full name | Koki Anzai |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Japan |
| Club | Tokyo Verdy |
| Position | Defender |
| Height | 172 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 41 |
|---|---|
| Starts | 33 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 3133 |
| Goals | 0 |