K. Amirul in 2022
| Full name | Kamil Jaser Rendon Amirul |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Philippines |
| Club | Philippines |
| Position | Defender |
| Height | 178 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Kamil Jaser Rendon Amirul |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Philippines |
| Club | Philippines |
| Position | Defender |
| Height | 178 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |