K. Özcan in 2023
| Full name | Koray Özcan |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | France |
| Club | UNA Strassen |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 176 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
K. Özcan 2023 Appearances
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 720 |
| Goals | 0 |
| Full name | Koray Özcan |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | France |
| Club | UNA Strassen |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 176 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 720 |
| Goals | 0 |