J. Neuenschwander in 2017
| Full name | Joschua Neuenschwander |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Switzerland U17 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 183 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Joschua Neuenschwander |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Switzerland U17 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 183 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |