Rogério Pilo in 2024
| Full name | José Rogério Antunes Estefane Júnior |
|---|---|
| Age | 44 |
| Nationality | Brazil |
| Club | America SP |
| Position | Attacker |
| Height | 174 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | José Rogério Antunes Estefane Júnior |
|---|---|
| Age | 44 |
| Nationality | Brazil |
| Club | America SP |
| Position | Attacker |
| Height | 174 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |