Hong Joon-Ho in 2023
| Full name | Joon-Ho Hong |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Jeju United FC |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Joon-Ho Hong |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Jeju United FC |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |