Jonma in 2022
| Full name | Jon Manuel Vega |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Spain |
| Club | Anaitasuna |
| Position | Defender |
| Height | 182 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
Jonma 2022 Appearances
| Appearances | 23 |
|---|---|
| Starts | 21 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 1785 |
| Goals | 0 |
| Full name | Jon Manuel Vega |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Spain |
| Club | Anaitasuna |
| Position | Defender |
| Height | 182 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 23 |
|---|---|
| Starts | 21 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 1785 |
| Goals | 0 |