João Vítor Souza Donato in 2020
| Full name | João Vítor Souza Donato |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Lusitano GC Évora |
| Position | Defender |
| Height | 189 cm |
| Weight | 88 kg |
| Currently Injured | No |
João Vítor Souza Donato 2020 Appearances
Other Seasons
| Full name | João Vítor Souza Donato |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Lusitano GC Évora |
| Position | Defender |
| Height | 189 cm |
| Weight | 88 kg |
| Currently Injured | No |