Jin Tae-Ho in 2024
| Full name | Tae-Ho Jin |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Jeonbuk Motors |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 57 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Tae-Ho Jin |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Jeonbuk Motors |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 57 kg |
| Currently Injured | No |