Jeon Seong-Soo in 2020
| Full name | Seong-Soo Jeon |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Seongnam FC |
| Position | Attacker |
| Height | 181 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Seong-Soo Jeon |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Seongnam FC |
| Position | Attacker |
| Height | 181 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |