Jakub Zagórski in 2022
| Full name | Jakub Zagórski |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Poland |
| Club | Znicz Pruszków |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Jakub Zagórski |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Poland |
| Club | Znicz Pruszków |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |