J. Arak in 2016
| Full name | Jakub Arak |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Poland |
| Club | Ruch Chorzów |
| Position | Attacker |
| Height | 183 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
J. Arak 2016 Appearances
| Appearances | 33 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 24 |
| Substituted | 8 |
| Minutes | 1065 |
| Goals | 4 |
| Full name | Jakub Arak |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Poland |
| Club | Ruch Chorzów |
| Position | Attacker |
| Height | 183 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 33 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 24 |
| Substituted | 8 |
| Minutes | 1065 |
| Goals | 4 |