J. Wellings in 2022
| Full name | Jude Wellings |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | USA |
| Club | Real Salt Lake |
| Position | Midfielder |
| Height | 188 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Jude Wellings |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | USA |
| Club | Real Salt Lake |
| Position | Midfielder |
| Height | 188 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |