Joey Sim Wei Zhi in 2017
| Full name | Joey Sim Wei Zhi |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Singapore |
| Club | Tampines Rovers |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 177 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Joey Sim Wei Zhi |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Singapore |
| Club | Tampines Rovers |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 177 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |