J. Silva in 2021
| Full name | Júnior Joel Silva Cabrera |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Liverpool Montevideo |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Júnior Joel Silva Cabrera |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Liverpool Montevideo |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |