J. Ruiz in 2015
| Full name | Jean Ruiz |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | France |
| Club | Sochaux II |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
J. Ruiz 2015 Appearances
| Appearances | 17 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 953 |
| Goals | 0 |
| Full name | Jean Ruiz |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | France |
| Club | Sochaux II |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 17 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 953 |
| Goals | 0 |