J. Rioja in 2015
| Full name | Juan Pablo Rioja |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Bolivia |
| Club | |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
J. Rioja 2015 Appearances
| Appearances | 16 |
|---|---|
| Starts | 14 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 1268 |
| Goals | 1 |
| Full name | Juan Pablo Rioja |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Bolivia |
| Club | |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 16 |
|---|---|
| Starts | 14 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 1268 |
| Goals | 1 |