J. Rakyta in 2020
| Full name | Jakub Rakyta |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Slovakia |
| Club | Ružomberok |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Jakub Rakyta |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Slovakia |
| Club | Ružomberok |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |