J. Plaza in 2024
| Full name | Francisco Joaquín Plaza Molina |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Defensores de Belgrano VR |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Francisco Joaquín Plaza Molina |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Defensores de Belgrano VR |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |