J. Placias in 2026
| Full name | Julian Placias |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | USA |
| Club | Los Angeles Galaxy |
| Position | Attacker |
| Height | 191 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Julian Placias |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | USA |
| Club | Los Angeles Galaxy |
| Position | Attacker |
| Height | 191 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |