J. North in 2010
| Full name | Jonathan North |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Wales |
| Club | Wealdstone |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 181 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
J. North 2010 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 210 |
| Goals | 0 |
| Full name | Jonathan North |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Wales |
| Club | Wealdstone |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 181 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 210 |
| Goals | 0 |