J. Nišić in 2015
| Full name | Jovan Nišić |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Serbia U17 |
| Position | Midfielder |
| Height | 177 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
J. Nišić 2015 Appearances
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 5 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 435 |
| Goals | 1 |
| Full name | Jovan Nišić |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Serbia U17 |
| Position | Midfielder |
| Height | 177 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 5 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 435 |
| Goals | 1 |