J. Kowalski in 2023
| Full name | Jakub Kowalski |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Poland |
| Club | Legia Warszawa II |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 61 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Jakub Kowalski |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Poland |
| Club | Legia Warszawa II |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 61 kg |
| Currently Injured | No |