J. Kiełb in 2014
| Full name | Jakub Kiełb |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Poland |
| Club | Chrobry Głogów |
| Position | Defender |
| Height | 176 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
J. Kiełb 2014 Appearances
| Appearances | 5 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 72 |
| Goals | 1 |
| Full name | Jakub Kiełb |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Poland |
| Club | Chrobry Głogów |
| Position | Defender |
| Height | 176 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 5 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 72 |
| Goals | 1 |