Jaloliddin Jumaboyev in 2020
| Full name | Jaloliddin Jumaboyev |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Lokomotiv |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Jaloliddin Jumaboyev |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Lokomotiv |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |