J. Judt in 2016
| Full name | Juri Judt |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Germany |
| Club | Seligenporten |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
J. Judt 2016 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 270 |
| Goals | 0 |
| Full name | Juri Judt |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Germany |
| Club | Seligenporten |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 270 |
| Goals | 0 |