J. Júlio in 2023
| Full name | Jerson Javier Júlio Berrío |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Colombia |
| Club | Vasco da Gama Vidigueira |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Jerson Javier Júlio Berrío |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Colombia |
| Club | Vasco da Gama Vidigueira |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |