J. Fischer in 2024
| Full name | Jonas Fischer |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Germany |
| Club | Nürnberg U19 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Jonas Fischer |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Germany |
| Club | Nürnberg U19 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |