J. Désiré in 2017
| Full name | Jonel Désiré |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Haiti |
| Club | Real Monarchs |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |
J. Désiré 2017 Appearances
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |
| Full name | Jonel Désiré |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Haiti |
| Club | Real Monarchs |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |