J. Coppin in 2015
| Full name | Janis Coppin |
|---|---|
| Age | 36 |
| Nationality | Belgium |
| Club | |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
J. Coppin 2015 Appearances
| Appearances | 23 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 14 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 932 |
| Goals | 1 |
| Full name | Janis Coppin |
|---|---|
| Age | 36 |
| Nationality | Belgium |
| Club | |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 23 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 14 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 932 |
| Goals | 1 |