J. Capuz in 2023
| Full name | Jonathan Alex Capuz Sisa |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Ecuador |
| Club | Mushuc Runa SC |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Jonathan Alex Capuz Sisa |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Ecuador |
| Club | Mushuc Runa SC |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |