J. Bougouhi in 2011
| Full name | Jean-Jacques Bougouhi |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Côte d'Ivoire |
| Club | ASEC Mimosas |
| Position | Attacker |
| Height | 176 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Jean-Jacques Bougouhi |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Côte d'Ivoire |
| Club | ASEC Mimosas |
| Position | Attacker |
| Height | 176 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |