J. Ceka in 2019
| Full name | Jason Ceka |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Germany |
| Club | Schalke 04 II |
| Position | Midfielder |
| Height | 169 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
J. Ceka 2019 Appearances
| Appearances | 17 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 890 |
| Goals | 0 |
| Full name | Jason Ceka |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Germany |
| Club | Schalke 04 II |
| Position | Midfielder |
| Height | 169 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 17 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 8 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 890 |
| Goals | 0 |