Ilya Ezhov in 2024
| Full name | Ilya Ezhov |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Russia |
| Club | Rubin |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
Ilya Ezhov 2024 Appearances
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 4 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 360 |
| Goals | 0 |
| Full name | Ilya Ezhov |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Russia |
| Club | Rubin |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 4 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 360 |
| Goals | 0 |