Igor Synyshyn in 2016
| Full name | Igor Synyshyn |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Skala Stryi |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Igor Synyshyn |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Skala Stryi |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |