Igor Belmiro in 2025
| Full name | Igor Belmiro da Silva Santos |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Potiguar Mossoró |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 189 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
Igor Belmiro 2025 Appearances
Other Seasons
| Full name | Igor Belmiro da Silva Santos |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Potiguar Mossoró |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 189 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |