Ibrahim Al Barakah in 2024
| Full name | Ibrahim Ali Salim Al Barakah |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al Bukayriyah |
| Position | Midfielder |
| Height | 185 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Ibrahim Ali Salim Al Barakah |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al Bukayriyah |
| Position | Midfielder |
| Height | 185 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |