I. Vons in 2009
| Full name | Ihor Vons |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Nyva Ternopil |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
I. Vons 2009 Appearances
| Appearances | 13 |
|---|---|
| Starts | 11 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 914 |
| Goals | 1 |
| Full name | Ihor Vons |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Nyva Ternopil |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 13 |
|---|---|
| Starts | 11 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 914 |
| Goals | 1 |