I. Venecia in 2024
| Full name | Isaac Venecia Campo |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Colombia |
| Club | Deportivo Cali |
| Position | Defender |
| Height | 194 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Isaac Venecia Campo |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Colombia |
| Club | Deportivo Cali |
| Position | Defender |
| Height | 194 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |