I. Mesík in 2018
| Full name | Ivan Mesík |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Slovakia |
| Club | Spartak Trnava |
| Position | Defender |
| Height | 186 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
I. Mesík 2018 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |
| Full name | Ivan Mesík |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Slovakia |
| Club | Spartak Trnava |
| Position | Defender |
| Height | 186 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |