I. Kostis in 2025
| Full name | Ilias Kostis |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Cyprus |
| Club | Greece U21 |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |
I. Kostis 2025 Appearances
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 474 |
| Goals | 1 |
| Full name | Ilias Kostis |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Cyprus |
| Club | Greece U21 |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 474 |
| Goals | 1 |